Американський експерт з історії Реформації прочитає лекції у Львові

daryl_mccarthyДоктор Деріл МакКарті, визнаний експерт в галузі історії і теології протестантської Реформації, прочитає лекції у Львові та Києві.

Минулого року Служіння «Східноєвропейська Реформація» запустило новий актуальний проект «Відкриті лекції у ВНЗ України», щоб мати можливість пояснити біблійний світогляд студентам та викладацькому складові українських інститутів і університетів. У 2015 р. студенти кількох вишів Києва, Львова, Острога мали можливість почути лекції відомих християнських спікерів з Європи та Сполучених Штатів Америки.

 Сьогодні, 15 вересня 2016 року, в Києві у Національній Академії управління при Президентові України відбуватиметься лекція доктора Деріла МакКарті «Як зазнати невдачі успішно».

Цього ж дня в Києві на зустрічі «Подільського клубу» доктор Деріл МакКарті виступить експертом по темі: «Епоха пост-правди. Глобальна криза світосприйняття на прикладі американських виборів».

У суботу, 17 вересня 2016 року, Деріл МакКарті буде спікером на конференції «500 років потому: актуальні уроки Реформації» в київській церкві «Філадельфія».

 У понеділок, 19 вересня 2016 року (10.00 – 11.40 год.), науковець виступить з лекцією «Тенденції міжнародної освіти» у Львівському Торгово-економічному університеті за адресою: вул. Туган-Барановського, 10, ауд. 212

 Довідка

Др. Деріл – президент міжнародної академічної організації «Партнерські навчання» («Cooperative Studies»). Він захистив докторську дисертацію з організації керівництва в некомерційної сфері Вищої школи Фуллер («Fuller Graduate School») в Каліфорнії. Др. Деріл є визнаним експертом у галузі історії та теології протестантської Реформації, а також віце-президентом Європейського Лідерського Форуму.

За матеріалами: “Релігія в Україні”.