Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у конгресі в Маямі

На запрошення Архієпископа Маямі Томаса Венського і Конгрегації Сестер Служебниць Пробитих сердець Ісуса та Марії (SCTJM) від 8 до 10 червня Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у III-му Міжнародному конгресі  на честь Серця Ісуса та Марії під назвою «Не бійся бути святим і апостолом третього тисячоліття».

Конгрес почався зі спільної Святої Меси та подячної молитви за дар життя та служіння святого Йоана Павла II, яке очолював Ординарій Маямі Архієпископ Томас.

У неділю, 10 червня, Львівський митрополит мав доповідь про життя та служіння Святішого Отця Йоана Павла II.

Архієпископ прочитав прелекцію на тему «Страждальна Церква – свідок святості в наш історичний час». Центральною темою звернення Архієпископа було переслідування Католицької Церкви в Радянському Союзі від революції до падіння комунізму, у світлі об’явлень Фатімської Пресвятої Діви Марії та її заклику до молитви за навернення Росії.

Архієпископ Мечислав Мокшицький у слові до учасників конгресу представив особу Святого Папи як свідка віри, котрий закликає нас потурбуватися про особисту святість, а також нагадав, що Св. Йоан Павло ІІ постійно в своєму вченні говорив про важливість свободи. “Жоден з нас не сумнівається, що Святіший Отець був такою душею, яка підтримала нашу свободу”, – сказав Архієпископ.

Варто зазначити, що на конгресі було багата цікавих доповідачів та свідків життя Св. Йоан Павло, зокрема отець прелат Славомір Одер, Судовий вікарій Римського Трибуналу та постулятор канонізаційного процесу Святого Йоана Павла ІІ.

Джерело: Католицький Оглядач