Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з Папою Франциском

Під час робочого візиту до Ватикану Митрополит Львівський РКЦ, Архієпископ Мечислав Мокшицький мав нагоду зустрітися з Папою Франциском.

21

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Папа питав про тутешню ситуацію, висловив підтримку й уділив благословення для України. Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав також Папу-емерита Бенедикта ХVІ.

Від 21 до 24 лютого у Ватикані триває зустріч «Захист неповнолітніх у Церкві». Серед ієрархів, які беруть у ній участь, Конференцію римо-католицьких єпископів України представляє заступник її голови архієпископ Мечислав Мокшицький.

Зустріч відбувається з ініціативи Папи Франциска з метою усвідомлення на рівні всієї Католицької Церкви трагічності скоєних учинків і руху до подоланні цієї кризи. «Розпочинаймо цей наш шлях, озброєні вірою та духом якнайбільшої щирості, мужності й конкретності», – із таким заохоченням Папа Франциск звернувся в четвер, 21 лютого 2019 року, до Патріархів і Глав Східних Католицьких Церков, кардиналів і єпископів, чернечих настоятелів і очільників дикастерій Римської курії, зібраних у залі синодальних засідань, відкриваючи зустріч «Захист неповнолітніх у Церкві».

Джерело: http://kmc.media