Архиєпископ Мечислав Мокшицький: “У святі Різдва кожен може спробувати збагнути величний шлях Божої любові”

Нині, 24 грудня 2018 року, у навечір’я Різдва Христового, під проводом Архиєпископа Мєчислава Мокшицького у Львівській Катедрі відбулася Вігілійна свята Меса – Пастирка.

28


Ці свята є не лише для обраних, а для всіх людей. Кожна людська істота може зазирнути до Вифлеєму, може прийняти дар миру, може спробувати збагнути величний шлях Божої любові до людей. Саме таке святкування розпочинаємо сьогодні і запрошуємо всіх – від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня нашого краю, щоб залишивши всі суперечки, віднайшли любов, яка народилася, щоб ми могли жити у мирі. На такі свята запрошуємо воїнів, які на Сході України, далеко від рідних домівок, очікують миру. Ми добре знаємо, що можемо його отримати лише після закінчення війни. Тому з нашого львівського Вифлеєму знову просимо про закінчення війни на Сході України, адже ми, як християни, молимося, до одного Бога, маємо ті самі Божі Заповіді, читаємо те саме Святе Євангелії. Чому, отже немає миру? Бо багато людей не слухають Бога, а йдуть за підказками поганого порадника” – зазначив Архієпископ.

Зокрема Архієпископу співслужив Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Владика Володимир (Груца). Який у слові привітання зазначив:

“Бог зійшов на землю до людини, бо людина була би не у стані дійти до Нього. Тому Вифлеємська зірка зливається з Великоднім світанком. Щоби скласти Вам всім Різдвяні побажання,прошу помочі давньої легенди, згідно з якою пастушки прийшли Ісуса вітати. Але один пастушок не мав подарунка,  і все ж таки пішов із порожніми руками. І тоді Марія побачила, прийшли гості,вона була зайнята, адже мала ше Ісусика тримати. І вона побачила що в одного з пастушків вільні руки, і дала йому Ісуса потримати. Бажаю Всім Вам і собі, щоб ми мали відкриті руки і відкрите серце до Ісуса”.

2829

DSC_1789

Розклад Різдвяних богослужінь у римо-католицьких храмах Львова за посиланням. 

DSC_1794