БФ «РІЙ» оголошує збір вервиць для військових до Дня захисника і захисниці України

Благодійний фонд «РІЙ»  оголошує збір вервиць для наших захисників до свята Покрови – Дня захисника і захисниці України.

«Наші захисники ідуть в контрнаступ, наносячи на бронетехніку білий хрест. Відео, де перед боєм вони читають псалом та помазуються миром облетіло всі соціальні мережі від Твіттера до Тік-Току. І це не дивно, адже історія українського війська тісно переплетена із християнською традицією», –  наголошують представники фонду.

Богородицю ще з козацьких часів вважають заступницею українського війська, цю традицію зберігають дотепер Збройні Сили України, тому саме до молитви вервиці, особливо актуальної в місяці жовтні, запрошують організатори акції, пропонуючи надіслати військовим вервиці для приватних молінь: «Ці вервиці будуть для наших захисників пригадуванням про опіку над ними Божої Матері та свідченням духовної підтримки усього народу».

Окрім вервиць пропонують надсилати також дитячі малюнки або листи, а ще – смаколики. Все це буде знаками підтримки і вдячності тим, хто щодня береже наше життя.

Надіслати вервиці можна за адресою:

м. Київ
Нова Пошта #14
+380932402487
Жуков Антон

Оплату доставки пропонують організатори завдяки програмі від Nova Poshta Humanitarian

Довідка

Благодійний фонд «РІЙ» є офіційно зареєстрованою благодійною організацією, яка співпрацює із Командуванням Сил логістики Сухопутних військ ЗСУ. Фонд створений дружиною греко-католицького священника п. Діаною Ільницькою для допомоги у речовому забезпеченні підрозділів Сухопутних військ