Біля Львівської міської ради заспівали гімн Всеукраїнського з’їзду молоді

Zaproshennija na viter nadiiОрганізатори фестивалю «Вітер на-дії» організували флеш-моб, ввечері 8 липня і разом з молоддю, яка зібралася біля входу до Львівської міської ради оригінальним способом запросили на молодіжний фестиваль гостей з усієї України. Про це повідомив сайт Дивенсвіт.

Всі, хто зібрався заспівали повну версію гімну З’їзду авторства християнського гурту “Кана” та зробили спільне фото. Родзинкою флешмобу був танець, який спеціально придумав для “Вітру На-Дії” Роман Демуш.

Нагадаємо, Всеукраїнський з’їзд молоді “Вітер На-Дії” відбудеться у Львові 10-13 липня 2014 року. Кульмінацією заходу стане збір учасників та гостей 12 липня на території Львівської духовної семінарії та Українського Католицького Університету на вул. Хуторівка, 35а, де відбуватимуться різноманітні майстерні, Вільний університет і духовно-мистецька програма за участю соціальних організацій та молодіжних християнських гуртів.

Організатори заходу: Комісія у справах молоді УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Молодіжна комісія Львівської архиєпархії, Український Католицький Університет, Львівська Духовна Семінарія Святого Духа та молодь Єдиного Молодіжного Простору УГКЦ.