Львівські семінаристи та священики Стрийської єпархії УГКЦ зіграли футбольний матч

img_20151006_161910На новозбудованому стадіоні “Футбольний рай” у с. Солонка біля Львова 6 жовтня відбувся товариський футбольний матч за участю команди священиків Стрийської єпархії та семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Футбольна зустріч розпочалася зі спільної молитви.

Першими двічі відзначилися семінаристи. Після двох помилок захисників-священиків, м’яч побував у сітці воріт. Наприкінці першого тайму вже двічі відзначилися отці – завдяки зусиллям нападника о. Остапа Юріва інтригу в матчі було відновлено.

У другій половині зустрічі було забито ще два голи. Першими знову відзначилися семінаристи, а наприкінці матчу, після фолу останньої надії у штрафному майданчику, було показано червону картку і вилучено з поля голкіпера семінарійної команди. Після невдалого виконання одинадцятиметрового удару м’яч після добивання все-таки затріпотів у сітці.

Рахунок 3:3 залишився незмінним до фінального свистка, а у серії післяматчевих пенальті, з різницею в один гол, точнішими виявилися молоді гравці з Хуторівки.

Додамо, що наступний спортивний вояж священики Стрийської єпархії матимуть до Івано-Франківська, де за сприяння Бюро екології гратимуть проти священичої команди Івано-Франківської архиєпархії.

Джерело: news.ugcc.ua