Благочинна акція #ЩедрийВівторок: у Львові усіх охочих закликають робити добрі справи

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Цьогоріч 27 листопада акція #ЩедрийВівторок вперше відбудеться і в нашій країні. Взяти участь у #ЩедромуВівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, магазини і кафе, школи та університети. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ.

27

Про це повідомляє ЛМР.

До  акції долучиться і мерія міста Львова. Зокрема, міський голова Львова Андрій Садовий виступив з ініціативою, щоб свій одноденний заробіток перерахувати Навчально-реабілітаційному центру «Джерело». Мер Львова озвучив, що перерахує свою одноденну зарплату для дітей Центру «Джерело», а також закликав усіх працівників міської ради долучитись до такої ініціативи.

До слова, у США протягом останніх шести років мери Чикаго, Філадельфії, Лос-Анджелеса, Нью-Йорка та багатьох інших міст і містечок офіційно схвалили #GivingTuesday. Білий дім також підтримав #GivingTuesday разом із міжнародними лідерами на всіх рівнях уряду.

За матеріалами : https://zik.ua