Благодійний вертеп школярів із Львівщини зібрав 30 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Діти з міста Хирів на Львівщині організували різдвяний вертеп і зібрали кошти на підтримку 66-тої окремої механізованої бригади. Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів журналіст 24 каналу Василь Денисюк.
 
За словами журналіста, учнівський парламент Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м. Хирів протягом різдвяних канікул колядою та вертепом зібрав і передав на збір для 66 ОМБр 30 тисяч гривень.
 
«Якщо комусь цікаво, чому Україна не має жодного права програти, то я відповім: заради таких неймовірних дітей»,  – зазначив Василь Денисюк. «Ви просто уявіть: це ж купа часу згаяного на репетиції, усі свята проведені за колядуванням. І все – заради того, щоб підтримати військових, які зробили ці свята можливими для нас усіх. Батьки й учителі цих зовсім юних, але неймовірно крутих людей точно мають безліч причин пишатися!»
 

Водночас, зауважує автор допису, збір для 66-тої окремої механізованої бригади, хоч і перетнув позначку в 100 тисяч гривень, досі триває. Долучитися може кожен. Але саме внесок Хирівського вертепу значно наблизив збір до мети – 580 тисяч гривень, які збирають для покупки дрона Matrice 300 RTK, камери для дрона Zenmuse Z30 та портативної зарядної станції Bandera Power.