Блаженніший Святослав: “Ми працюємо над тим, щоб візит Папи в Україну відбувся”

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, заявив, що візит Папи Франциска в Україну в час війни міг би бути потужним миротворчим жестом і що в Україні дуже чекають на Папу. Про це він сказав в ефірі телемарафону на 5-му каналі, коментуючи можливий візит Понтифіка в Україну. Про це інформує сайт Новин УГКЦ.

«Ми працюємо над тим, щоб візит Святішого Отця в Україну відбувся», – сказав Глава УГКЦ, додавши, що над цим працюють як державна, так і церковна влади.

«Нам би буде хотілося, щоб він приїхав в Україну якнайшвидше», – ствердив Блаженніший Святослав.

Обставини війни, за його словами, не є для цього головною перешкодою.

Глава УГКЦ розповів, що нещодавно спілкувався з Папою Франциском і Святіший Отець йому особисто сказав, що він зробить все, щоб зупинити війну в Україні. «Якраз його візит в Україну в час війни міг би бути потужним миротворчим жестом», – вважає Блаженніший Святослав.

«Ми його дуже щиро чекаємо», – додав він.

Пригадуємо, що в суботу, 2 квітня, під час подорожі на Мальту Святіший Отець Франциск заявив, що питання візиту в Україну лежить в нього на столі, він над ним розмірковує і, як буде така можливість, здійснить візит в Україну.

Повертаючись з Мальти до Риму в неділю, 3 квітня, Папа Франциск повторив, що його візит в Україну розглядається, як одна з пропозицій, яка надійшла. «Я не знаю, чи це вдасться зробити, чи це доречно, і чи зробити це послужить на краще, а може дійсно варто і я повинен здійснити цю подорож… Все це витає в повітрі», – зазначив Папа.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua/