“Бог осміяним бути не може”, – якими були слова відомих атеїстів в останні хвилини життя?

Вольтер все життя боровся з релігією, з Богом. Однак остання ніч його життя була жахливою. Він благав лікаря: «Заклинаю вас, допоможіть мені, я дам вам половину свого майна, якщо ви продовжите моє життя хоча б на шість місяців, якщо ж ні, то я піду в пекло і ви підете туди ж». Він хотів запросити священика, але його вільнодумні друзі не дозволили це зробити. Вольтер вмираючи кричав: «Я покинутий Богом і людьми. Я піду в пекло. О, Христе! О, Ісусе Христе».

Американський письменник-безбожник Томас Пейн сказав на смертному одрі: «Я віддав би світи, якби їх мав, щоб моя книга« Століття розуму» ніколи не була надрукована. Христе, допоможи мені, будь зі мною!»

Автор книги «Біблія для віруючих і невіруючих» Омелян Ярославський, вмираючи, просив свого друга: «Спали мої книги. Дивись, ось Він тут. Він чекає мене. Спали мої книги».

Генріх Ягода, нарком НКВД: «Повинен бути Бог. Він карає мене за мої гріхи».

Ніцше. Збожеволів. Помер. Останні дні життя провів в божевільному будинку, гавкаючи в залізній клітці.

Давид Х’юм – атеїст. Перед смертю постійно кричав: «Я перебуваю в полум’ї!». Його розпач був жахливим …

Карл IX: «Я загинув. Я це ясно усвідомлюю».

Гоббс – англійський філософ: «Я стою перед страшним стрибком у темряву».

Гете: «Більше світла!»

Ленін. Помер, будучи затьмарений в розумі. Просив в стола, стільців прощення за свої гріхи… Як це дивно для людини, яка була для мільйонів людей вождем й ідеалом …

Зінов’єв – соратник Леніна, розстріляний за наказом Сталіна: «Слухай, Ізраїлю, Господь наш Бог є єдиний Бог», – ось останні слова одного з керівників атеїстичної держави.

Уїнстон Черчілль – англійський прем’єр-міністр часів Другої світової війни: «Який же я безумець!»

Джон Леннон (The Beatles): на піку популярності (в 1966р), під час інтерв’ю провідному американському журналу, сказав: «Християнство скоро закінчиться, воно просто зникне, я навіть не хочу про це сперечатися. Я просто впевнений в цьому. Ісус був – ОК, але його ідеї були занадто простими. Сьогодні ми більш відомі, ніж ВІН!». Після того, як він оголосив, що Бітлз більш відомий, ніж Ісус Христос, він трагічно загинув. Один психопат вистрілив у нього впритул шість разів. Примітно те, що вбивця зробив це з метою відібрати його популярність і прославитися на весь світ, як вбивця знаменитого співака.

Політик Бразилії Танкредо ді Амейдо Невес під час своєї президентської виборчої компанії публічно сказав: «Якщо я наберу 500 000 голосів своєї партії, то навіть сам Бог не зможе мене змістити з президентського поста!». Звичайно ж, він набрав ці голоси, але раптово захворів і за один день до того, як стати президентом, раптово помер.

Інженер, який побудував Титанік, після закінчення будівельних робіт на питання репортерів, наскільки безпечним буде його диво-корабель, з іронією в голосі відповів: «Тепер навіть Бог не зможе його потопити!». Напевно кожен знає, що трапилося з непотоплюваним Титаніком.

Актриса Мерилін Монро. Під час презентації її шоу відвідав євангеліст Біллі Грем. Він сказав, що Дух Божий послав його проповідувати їй. Вислухавши проповідника вона відповіла: «Мені не потрібен твій Ісус!». Всього через тиждень її знайшли мертвою в її апартаментах.

У 2005 році в місті Кампінас, у Бразилії, група п’яних друзів прийшла забрати свою подругу з дому для подальших розваг. Мати цієї дівчини, сильно хвилюючись за них, провела її до машини і, тримаючи дочку за руку, з трепетом сказала: «Дочко моя, їдь із Богом, і нехай Він тебе збереже», на що вона зухвало відповіла: «У нашій машині вже немає місця для Нього, хіба тільки Він залізе і поїде в багажнику… ». Кілька годин пізніше матері повідомили, що цей автомобіль потрапив у жахливу автокатастрофу, і всі загинули! Сам автомобіль понівечений до повного невпізнання, проте поліція повідомила, що, не дивлячись на те, що весь автомобіль повністю знищений так, що навіть неможливо розпізнати його марку, багажник залишився абсолютно неушкодженим, що абсолютно суперечить здоровому глузду. Яке ж було загальне здивування, коли багажник легко відкрився, і в ньому виявили лоток яєць, і жодне з них не розбилося!

«Не обманюйте себе, Бог осміяний бути не може. Що посіє людина, те й пожне »(Біблія, Галатів 6: 7)

ДивенСвіт