Брати-францисканці та сестри св. Йосифа де Сен-Марк запрошують молодь на новорічну зустріч

udБрати-францисканці та сестри св. Йосифа де Сен-Марк запрошують молодь віком від 16 до 35 років на новорічну зустріч “Новий початок”, що відбудеться у Львові-Рудно.

Розпочнеться  програма 31 грудня 2016 року, о 11.00 год. ранку, закінчиться 1 січня 2017 року,  о 7.00 год. ранку. Місце проведення –  Львів-Рудно, вул. Т. Шевченка, 188, приміщення Малої cемінарії (кінцева зупинка маршрутки 184а).

В програмі зустрічі: конференції, Служба Божа, спільна молитва, пантоміми, свідчення, ділення в групах, святкова програма (танці та ігри). Програма передбачає обід та вечерю 31 грудня 2016 року та святковий стіл 1 січня 2017 року.

Умови участі:

  1. Вік від 16 до 35 років;
  2. На електронну скриньку зустрічі lviv.newyear@gmail.com надіслати такі дані: ім’я, прізвище; вік; місто (село); до якої парафії належите?; чи належите до якоїсь спільноти/групи? Якщо так, то до якої і скільки часу?; телефон, e-mail;
  3. Пожертва за участь – 250 грн. Після реєстрації необхідно здійснити передоплату 100 грн (передоплата в разі неможливості взяти участь у програмі не повертається). Рахунок, на який можна здійснити передоплату та підтвердження реєстрації, Ви отримаєте на електронну скриньку після того, як вишлете свої дані. Для учасників зі Львова є можливість здійснити передоплату готівкою. Решта суми – 150 грн Ви оплачуєте на новорічній зустрічі.

Увага! Кількість місць обмежена розміром приміщення (до 250), тому поспішайте реєструватися!

Джерело: “Католицький Медіа-Центр”