«Будь там, де ти є»: Топ-5 новинок від «Свічадо» цієї осені

На наше переконання осінь – це найкраща пора для читання книг. Адже, що може бути кращого, у холодний дощовий вечір, чим горнятко запашного какао і добра книга. Наша улюблене християнське видавництво “Свічадо” завжди тішить нас цікавими і ексклюзивними виданнями. Невинятком є і цьогорічна осінь. Отож, пропонуємо вашій увазі підбірку з 5 новинок, які нещодавно вийшли у видавництві і вже встигли полюбитися читачами.

1.      Владика Венедикт (Алексійчук) “Про покликання людини. Роздуми і свідчення”

Кожен із нас має свої життєві покликання. Важливо навчитися їх бачити, чути, розпізнавати, відгукуватися на те, до чого кличе нас Господь.  У своїх молитовних роздумах владика Венедикт розмірковує про покликання, про те, як навчитися їх розпізнавати й без вагань іти за ними.  Книжка доповнена свідченнями тих, хто свого часу відгукнувся на те, до чого його покликав Бог. І сьогодні вони відверто діляться цим з читачами.

 

2.     Штепан Смолен. “Будь там, де ти є”

Ця книжка про мандрівку. Незаплановану, непередбачувану і від початку дивну. Юнак сідає у жовтий автобус і опиняється наодинці зі своїми розхристаними думками. Його несподіваний сусід стане для нього провідником, наведе лад у його голові і допоможе навчитися того, чого йому бракувало найбільше: постійності. Постійності думок, місця, постійності у покликанні й любові. Ця подорож розставить усе на свої місця у житті героя. Юнак перейде зі своїм супутником через піски пустелі, сахарську спеку і люті сибірські морози. Ця шалена пригода, яка стала книжкою, буде сповнена гумором і карколомними поворотами подій, вона не відпускатиме читача до останньої сторінки. Книжка адресована тим, хто шукає свого місця у житті, хто хоче зрозуміти і визначити своє покликання, тим, для кого є важливим правильність вибору і впевненість у завтрашньому дні. Запрошуємо у мандрівку жовтим автобусом. І нехай вона буде для вас цікавою і корисною.

3.     Софі де Мюлленгейм. “Привид Колізею. Християни в катакомбах”

Що за життя без пригод! Пригода змушує серце битися частіше і вигадувати рішення на льоту. У пригодах дружба перевіряється на міцність, а іноді й вдається дійти згоди з колишніми ворогами. Але чи думали герої цієї книжки, як пригоди можуть змінити їх самих. У захопливому романі для підлітків «Привид Колізею» багато карколомних поворотів. І якби не історичний колорит, ані на мить не виникло б відчуття, що описані події відбуваються ще в часи перших християн! Хто любить історію — знайде у книжці чимало пізнавальних деталей, які стосуються цієї епохи. Кому подобаються детективні сюжети — той не відірветься від розповіді, аж поки не перегорне останню сторінку. І всі без винятку читачі оцінять гумор та майстерний переклад роману, до речі, першого із серії «Християни в катакомбах».

4.     Андрій Зелінський, ТІ “Бог приходить увечері: Медитації”

Емоційно насичені, різні за стилем письма тексти нагадують щоденник, який веде людина, свідома своєї вразливости й Божої всемогутности. Ця людина знає, як свистять кулі над головою в окопі і якою легкою стає євхаристійна чаша, коли вино в ній перемінюється у Кров. Вона бачила, як вибухи руйнують заселені будинки, а увечері над руїнами у небі запалююся тихі зорі. І вона знаходить сили пережити цю ніч і впевнено рухатися далі. Бо ніч сповнена віри і надії в те, що «буде ранок» наступного дня, і це завжди – новий початок. Цією надією автор ділиться з нами.

  1. Зореслава Городенчук, Ольга Окіс-Бондаренко, Галина Кришталь, Мар’яна Ісайська, Валентина Савчак “Віднайдення плідности. Путівник для подружніх пар, що мають труднощі на шляху до батьківства”

Автори, відомі фахівці у сфері репродуктивного здоров’я, розглядають у цьому виданні різні аспекти передавання життя, зниженої плідности й неплідности, природних і штучних репро­дуктивних технологій. Також у книжці вміщено реальні історії жінок, які подолали проблеми із плідністю та здійснили свої мрії про материнство.

 

Підготувала Христина Потерейко за матеріалами сайту видавництва “Свічадо”