“Буде родина – буде Україна”. У Львові відбувається громадський захід. ФОТО

Сьогодні, 26 травня 2019 року, у середмісті Львова відбувається громадський захід “Буде родина – буде Україна”. Подія розпочалася із екуменічної молитви на проспекті Свободи. Також пролунав виступ капели «Jesu Juva». Опісля учасники пройшли ходою до пам’ятника Івану Франкові. Відтак біля Франкового вишу відбудуться виступи дитячих колективів, команді естафети.

Ця подія є вже традиційною та щорічною – розповів співорганізатор Валерій Марченко, старший пастор Церкви “Гефсиманія” і громадської організації “Майбутні батьки України”:

“Свято родини уже відбувається у Львові з 2006 року. А упродовж останніх чотирьох років до нас долучилися і представники влади. Наша мета сьогодні – наголосити на важливості сімейних цінностей. Ми хочемо показати, що ми християни Львова і України підтримуємо традиційні українські національні цінності. Адже Бог сотворив людину та сім’ ю. І ми щороку намагаємося про це нагадати”.

До події долучився і начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин:

“Якщо ми будемо підтримувати сімейні цінності у своїй родині, у своєму місті, у своїй країні, то ми подолаємо усі перешкоди. Я бажаю усім Божої ласки і Божого благословення”.