“Бути християнином – це прославляти Бога у Христі, який помер за нас і воскрес, щоб дати нам свого Духа Святого, у якому і є життя вічне”, – Леон (Малий), Преосвященний єпископ-помічник Львівський РКЦ

IMG_5267Вчора, 5 червня, о 19.30 год., у храмі Стрітення Господнього (вул. Винниченка, 32 а) відбулася Літургія Слова, яку очолив єпископ-помічник Львівської Архидієцезії Римо-Католицької Церкви Леон (Малий). Літургію підготували катехісти із спільноти неокатехуменальної дороги парафії св. Йоана Павла ІІ. Ця Літургія Слова була продовженням і передостанньою зустріччю-катехезою, які брати зі спільнот починали проголошувати на вулиці, на площі Марійській у Львові. Плодом цих зустрічей- катехез має бути нова спільнота, яка житиме заради прославлення Бога, опираючись на тринозі Церкви: Слові Божому, Літургії та Спільноті. Про це повідомляє офіційний ресурс “Львівської Архидієцезії РКЦ”.

Під час цієї Літургії після прокламації Слова Божого, зі Старого Завіту, З Пророків, з послання Павла та Євангелія, єпископ вручив братам, котрі бажають ставати на Дорогу, Святе Писання і благословив їх. А в гомілії, єпископ зазначив, що так як кажуть Отці Церкви, Слово Боже треба пити, невпинно пити. Не можемо випити все джерело на раз, а можемо завжди приходити і пити воду Життя Вічного. Також у своєму слові-гомілії до зібраних єпископ Леон (Малий) зазначив найважливішу річ, над якою, насамперед, слід задуматися, і яку слід прийняти у своє життя, якщо хтсь бажає бути християнином – прославляти Бога у Христі, який помер за нас і воскрес, щоб дати нам свого Духа Святого, в якому і є життя вічне.

А після Літургії, на вулиці перед церквою відбулася агапа, під час якої брати продовжили святкування дякуючи Богові і славлячи Його за всі діла, що вчинив у їхньому житті.