«Бути поруч»: розпочався новий етап літнього християнського табору для дітей Захисників України

Стартував новий етап літнього християнського табору для дітей Захисників України, який організовують капелани Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ. Про це інформує kapelanstvo.info.

Черговий етап табору під назвою «Бути поруч» розпочався 14 серпня 2023 року. Назва втілює гасло військових капеланів. За словами організаторів,  такий табір є маленькою подякою за вклад батьків цих дітей у захист України.

Літній табір відбувається за підтримки української діаспори у США, зокрема Союзу Українок Америки та єпископа Єпархії Святого Йосафата із осідком у м. Парма владики Богдана (Данила), а також парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Про це нагадав отець Тарас Михальчук, Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. «Завдяки вашій підтримці кілька сотень дітей Захисників України впродовж усього літа матимуть змогу добре проводити час та духовно зростати», – зазначив отець Тарас.