Через земельний спір львівський готельєр подав до суду на протестантську церкву

Приватний підприємець ТзОВ “Сафо” звернувся до суду з проханням зобов’язати євангельську церкву “Гефсиманія” прибрати тимчасовий паркан. Який,на думку бізнесмена, перешкоджає доступ до щойнозбудованого готелю ТзОВ “Сафо”,який розташований одразу за церквою. У свою чергу релігійна громада наполягає, що паркан встановили законно для того, щоб не дозволити підприємцеві захопити територію “Гефсиманії”. Про це інформує сайт ZAXID.NEThttp://ZAXID.NET

Додамо, що у 2001 році громада придбала цех “Кінескопу” із земельною ділянкою. І фактично з того часу “Гефсиманія” конфліктує через земельні питання із ТзОВ “Сафо”,якому належить відоме у районі кафе-бар та нещодавно збудований готель неподалік.

Зі слів старшого пастора церкви “Гефсиманія” Валерія Марченка ,останні два роки ТзОВ намагається захопити частину території релігійної громади для бізнесу.

“Нещодавно підприємець збудував готель і вимагає, щоб дозволили проїзд до будівлі через нашу територію. Звісно, громада церкви не погоджується на це, оскільки за нашим проектом, на цьому місці, планують висадити дерева і кущі, а не просто залити асфальт”, – зазначив пастор.

Після неодноразової відмови церковної громади восени минулого року ТзОВ “Сафо” вночі самовільно завезло техніку на територію церкви, щоб відгородити проїзд.

“Ми викликали на місце усі необхідні служби і підприємцеві виписали штраф у понад 60 тисяч грн за самовільне захоплення території”, зазначив пастор Валерій Марченко.

Після цього інциденту ТзОВ “Сафо” звернулося із листом до “Гефсиманії” із проханням все-таки надати доступ для обслуговуванння своєї будівлі. Громада “Гефсиманії” погодилася,однак з умовою, що в подальшому церква відгородить решту території парканом.

І конфлікт мав би вже вичерпатися,однак після встановлення огорожі ТзОВ”Сафо” подало до суду на “Гефсиманію” , звинувативши релігійну громаду у самовільному облаштуванні огорожі.

“Цей паркан є тимчасовим і ми маємо усі дозволи на нього від райадміністрації .Втім підприємець вперто вимагає його знести і забезпечити їм повноцінний проїзд до готелю. Зауважу, по нашій території, на яку маємо усі дозвільні документи”, – нарікає Марченко

Тетяна Вязовченко, яка згідно з даними у Інтернеті є власницею ТзОВ “Сафо” відмовилася дати коментар сайту ZAXID.NET

Джерело: Захід. нет

Фото ЗІК