Чому в Україні погана дорога? Три думки від священника

У новому відео проєкту «IZI Іти за Ісусом» його автор о. Іван (Зубрицький) ЗНІ роздумує над несподіваною, проте дуже актуальною темою.

Ієромонах ділиться думками про те, що матеріальні ями на дорогах мають духовну причину. Такі три духовні «ями» священник і аналізує в своєму відео.

Три виклики, які ставить о. Іван – це брак особистої відповідальності, корупція та бажання швидкого результату, і розчарування й втрата мотивації, коли цей результат не досягнено. Всі вони походять зі серця людини, і вона повинна працювати над собою не лише для особистого вдосконалення, а й для добра цілої країни.

«Маємо пам’ятати, що наше завдання тут, зараз, в цей момент – бути не просто “в темі”, а бути в Божій “темі”. Працювати всім заради добра, заради миру, заради любові і перемоги. Щоб це зробити, ми повинні вкласти в свої голови і в свої серця нове розуміння тих ям, які маємо на дорозі. Не просто їх ремонтувати під час дощу чи класти бруківку під час війни, але ставити правдиві цінності на перше місце – цінність життя, цінність життя з Богом. Бажаю кожному з нас бути правдивим зі собою, із Богом, з іншими людьми і жити справжніми цінностями, а не обманом», – підсумовує священник.

Також читайте: «IZI Іти за Ісусом»: проєкт, який народився в семінарії, продовжує своє життя