Чотиритомник «Пастирських послань» Андрея Шептицького Презентували на Форумі видавців (Фото)

7eVtjXУ четвер, 10 вересня 2015 року, у рамках 22-го Форуму видавців у Львові в приміщені актового залу Музею етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (м. Львів,пр. Свободи, 15) відбулася презентація 4-томника «Пастирських послань» праведного Митрополита Андрея Шептицького.

У презентації взяв участь Владика Ігор, Архиєпскоп і Митрополит Львівський УГКЦ. У своєму слові архиєрей наголосив на постаті праведного Митрополита Андрея Шептицького: «Ми згадали, що цей діамант віри, Праведний Митрополит, не допускав жодної байдужості до будь-кого та будь-чого. Був не тільки великим та глибоким церковним діячем, але етнархом, захисником, могутнім голосом своєї поневоленої нації. Хай цих декілька слів про нашого Праведника допоможуть нам більше збагнути його любов до Бога та кожної людини». Також Владика Ігор подякував директору Фундації «Андрей» Михайлу Перуну, академіку та директору Інституту народознавства Національної Академії Наук України Степану Павлюку та усім, хто брав участь у створенні цього 4-томника «Пастирських послань».

Читайте також: Чим можна буде поповнити свою духовну бібліотеку на Форумі видавців? (10 видань)

Нагадаємо, що у рамках 22-го Форуму видавців у Львові 11 вересня о 18.00 год. у конференц-залі Палацу Мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться також презентація нової книги Владики Венедикта, Єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ під назвою: «Роздуми до Літургійних читань Апостола».

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua