Датчанин віддав життя за Україну, поєднавшись з Христом у Святих Тайнах

Під Бахмутом загинув молодий римо-католик, медик і волонтер Оскар з Данії. Хоча він не був українцем, але щиро любив Україну і віддав своє життя за неї. Незадовго до своєї загибелі Оскар висповідався і причастився.

Про це повідомляє Римсько-католицька парафія св. Миколая в Києві.

«Завжди, коли він був у Києві, то приходив на Святу Літургію до нашого костелу св. Миколая. І завжди глибоко та щиро молився про його повернення парафії», — йдеться у повідомленні.

Також зазначають, що датський волонтер навіть провів курс домедичної допомоги  для парафіян і всіх охочих. Крім цього, він приводив до храму інших людей, був таким своєрідним місіонером – хотів допомагати і служити людям.

Незадовго до смерті Оскар прийняв Святі Тайни і поїхав у зону бойових дій. «Оскар уже був поранений, рятуючи життя наших військових і цивільних. Перед своєю останньою поїздкою до Бахмута він прийшов о першій годині ночі, щоб посповідатися і прийняти Ісуса до свого серця. І поїхав туди, де був потрібний, де йдуть важкі бої».

Євхаристія за загиблого Оскара Александера Коксвіка Йоганссона відбудеться в Києві у п’ятницю, 13 жовтня, о 8:00, в домі Сестер Місіонерок Любові, вул. Гвардійська, 2а (англійською).

Цього самого дня молитися про вічну радість для Оскара о 18:00 будуть і в костелі св. Миколая – м. Київ, вул. Велика Васильківська, 75 (українською).

Заупокійна Літургія буде без труни загиблого, тіло якого досі знаходиться в Дніпрі.

Також читайте: На війні в Україні загинув лютеранський студент теології з Білорусі

О.Тарас Михальчук: «Повертатись у пекло військового мотивує любов»

Ієромонах Іов (Ольшанський): «Хлопці хочуть знати, що їхня жертва не буде даремна»