До Львова завтра приїде Блаженніший Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук)

imagesУ середу, 20 травня, Український католицький університет відзначає День Філософсько-богословського факультету. На святкування прибуде Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук) і очолить Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди Дня факультету. Богослужіння розпочнеться об  11.40 год. у каплиці св. Йоана Богослова (вул. Хуторівка, 35а). Участь в урочистостях також братимуть Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возняк), Президент УКУ Владика Борис Гудзяк та ректор УКУ о. Богдан.

День Філософсько-богословського факультету УКУ цього року буде особливим. Не тільки тому, що за плечима факультету уже 20-літня історія існування в незалежній Україні з часу відновлення у 1994 році Львівської богословської академії. Факультет нещодавно отримав міжнародну акредитацію від Конгрегації Католицької Освіти. З цієї нагоди до УКУ й прибуде Патріарх Святослав, який є Великим Канцлером університету.

dsc_0538-473Ця акредитація уможливить відкриття нових ліценціатських та докторських програм в різних галузях богослов’я, а дипломи та наукові ступені матимуть міжнародне визнання.

«В цей ювілейний рік увінчалися успіхом понад столітні зусилля єрархів УГКЦ створити в Україні богословську школу, яка б не лише інтелектуально формувала духовенство та мирян, а також і порушила богословську тишу, якою огорнуло УГКЦ двадцяте століття з його лихоліттями світових воєн, Голодомору та комунізму, не даючи змоги артикулювати свій богословсько-еклезіальний голос в діалозі між християнським Сходом і Заходом» – зазначив декан факультету диякон Роман Завійський.

programa-na-den-fbf-20-travnya-2015-1-page-001

Повідомляє: прес-служба УКУ