Духовенство УПЦ КП у Львові отримало свій гарнізонний храм

У вівторок, 7 червня 2016 року, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій провів зустріч із військовими капеланами Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП у храмі Стрітення Господнього м. Львова (вул. Княгині Ольги, 5).

На заході були присутні 19 військових священиків, які неодноразово несли своє священиче служіння на передовій у зоні проведення АТО, на теренах Луганської і Донецької областей.

Під час зустрічі митрополит Димитрій оголосив про створення Центру для військового духовенства Львівсько-Сокальської єпархії на базі Стрітенського храму. Головою Центру призначено протоієрея Мар’яна Сеника, настоятеля храму.

Крім того, Стрітенський храм оголошено Гарнізонним храмом військового духовенства Львівсько-Сокальської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Його статус закріплено відповідним розпорядженням керуючого єпархією.

Також владика разом з військовим духовенством обговорив подальшу організацію опіки капеланами єпархії Збройних сил України в зоні АТО та надання духовної і гуманітарної допомоги населенню в зоні конфлікту.

На сьогодні єпархія нараховує 25 військових священиків, які щомісячно виїжджають до зони АТО групами від 4 до 6 духівників.  Четверо з них, відповідно, до своєї черги, і зараз перебувають на сході нашої країни.