“Духовне повернення”. У Львові презентували книгу Мухаммада Асада

Книга львів’янина Мухаммада Асада «Духовне повернення» це продовження книги «Шлях до Мекки», яка була презентована на книжковому фестивалі у минулому році.

На презентацію, яка відбулася у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка, завітав також муфтій Духовного управління мусульман “Умма” Шейх Саід Ісмагілов.

“У нас у Львові був видатний дослідник, який ще недостатньо відомий в Україні та у самому Львові. Людина,яка фактично створила державу Пакистан, людина, яка була другом короля Саудівської Аравії. Все це, на жаль, невідомо. А людина народилася  тут у Львові, свої дитячі роки провела у Львові і постійно у своїх роботах згадує про Львів. Тому хто як не Львів має стати містом, де будуть шанувати і згадувати цього видатного діяча”, – підкреслив пан Саід Ісмагілов.

Також до презентації долучився відомий вчений-сходознавець, перекладач, дослідник доктринальної та філософської думки ісламського світу, голова Центру ісламознавчих досліджень Національного університету «Острозька академія», перший автор прямого перекладу українською смислів Корану Михайло Якубович .  Активну участь у презентації взяли і представники Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада у Львові.

«Маємо надію, що друга, завершальна частина мемуарів Мухаммада Асада, яка побачила світ зусиллями перекладача Юрія Косенка й видавця («Український центр ісламознавчих досліджень» УЦІД) буде анітрохи не менш цікавою для читачів, ніж перша», – каже Михайло Якубович.

Додамо, що Український Центр ісламознавчих досліджень презентує цьогоріч  – «Духовне повернення» авторства Мухаммада Асада; «Іслам у Східній Європі: традиція поміркованості» – спільне дослідження вчених Михайла Якубовича та Саіда Ісмагілова; «Мости взаєморозуміння в балканських літературах» – також спільна праця Соломії Вівчар (Україна) та Теймура Атаєва (Азербайджан).

Всю літературу від УЦІД можна буде придбати на книжковому фестивалі з 17-22 вересня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), 3-й поверх на стенді №№422.є