«Духовні практики, або чи варто християнам займатися йогою?» – тема наступної зустрічі з духівниками міста

d6kbwxz49p4cgww08wТретя реколекційна зустріч в часі Великого посту з духівниками міста різних конфесій відбудеться у середу, 6 квітня, у кафе «Ратуша» (пл. Ринок,1). Початок о 17.00 год. Гостем буде о. Микола Петро Лучок, монах Чину Проповідників (домініканець).

Тема зустрічі: «Духовні практики, або чи варто християнам займатися йогою?». о. Микола представить власний погляд на йогу як духовну практику та разом з учасниками подискутує наскільки доцільно християнам нею займатися.

Реєстрація триває тут: http://goo.gl/forms/tb1dCmdVTE

Передвеликодні реколекційні зустрічі проводять з ініціативи команди проекту «Духовна велич Львова». Запрошують усіх охочих до плідної дискусії та спілкування у дружній атмосфері.

Нагадаємо, вже відбулися дві передвеликодні зустрічі з духівниками міста. о. Юстин Бойко, монах-студит, настоятель Свято-Іванівської лаври студійського уставу поділився з присутніми на першій зустрічі своїми думками щодо використання християнами соціальних мереж, skype-cповіді, посту фізичного і духовного, добрий піст у соцмережах а також говорив про мудрість, фундаменталізм і милосердя. На другій зустрічі разом з о. Назарієм Лозинським обговорили окультні практики, ворожіння, трактування снів, популярність шоу екстрасенсів, а також практикування народної медицини, відвідування цілителів та популярність забобонів.