Два храми Львова під покровом свв. Віри, Надії і Любові та їх матері Софії відзначать престольний празник

 

sofija-e1443601721817Християни східного обряду у неділю, 30 вересня 2018 року, вшановують пам’ять св. Софії і її трьох дочок: Віри, Надії і Любові. Софія, вдова з Риму, яка жила за часів римського імператора Адріана, язичника. Вона ревно молилась, бажала служити Богові постом, милостинею і навчала так чинити своїх дітей. За свою ревну християнську віру усі три доньки була жорстоко закатовані на очах у матері, а сама вона через три дні по їх смерті також відійшла до Господа.

У Львові два храми освячені на честь цих святих мучениць. 

УГКЦ

Святої Софії (вул. І. Франка, 121а)

Адміністратор: о. Тарас Савчук

Святкове Богослужіння у неділю, 30 вересня о 12.00 год.

Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (Ріг вул. Миколайчука та Пилипа Орлика)

Адміністратор: о. Корчагін Андрій
Святкове Богослужіння у неділю, 30 вересня, об 11.00 год. Архиєрейську Літургію очолить Владика Володимир (Груца)

Крім того, у приміщенні факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка діє каплиця на честь згадуваних цього дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Там святкова Літургія відбудеться 30 вересня об 11:30

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я та кріпості духу. Хай приклад святих мучениць додає нам сили бути мужніми і витривалими у своїй віри та готовими до безкорисної жертви заради нашого Господа.