“Дякуймо Богові за великий дар віри, який Він вклав у наше серце”, – Високопреосвященніший Ігор

Дякуймо Богові за великий дар віри, який Він вклав у наше серце і стараймося цей скарб  використати для добра нашої душі. До цього закликав  Архиєпископ і Митрополит львівський Високопреосвященніший Ігор під час розважань над Божим Словом в Архикатедральному соборі св. Юра у середу 10 лютого 2021 року.

Мр. 11, 23-26

Сказав Господь своїм учням: 23. Майте віру в Бога. Істинно кажу вам, що хто скаже цій горі: двигнись і кинься в море, та не сумніватиметься у своїм серці, але віруватиме, що станеться те, що каже, буде йому так. 24. Тому й кажу вам: усе, чого будете просити у молитві, віруйте, що одержите, і буде вам так. 25. І коли стоїте на молитві, прощайте, як маєте що проти кого-небудь, щоб і Отець ваш, який на небі, простив вам провини ваші. 26. Коли ж ви не простите, і Отець ваш, що на небі, не простить провин ваших.

Результат пошуку зображень за запитом молитва свічка

“Слова, які сьогодні чуємо в Євангеліє – це слова Ісуса Христа, який є нашим Богом і  другою особою Пресвятої Тройці. Він прийшов на світ, народився, помер і воскрес.  Знаємо Його коротеньке життя”, – зазначив проповідник.

Митрополит Ігор переконаний, що  Господь хоче, щоб ми всі були спасенні.  Для цього, наголошує архиєрей, Він подарував нам віру.”Стараймося, щоб ту віру, яку Господь нам дає, ми постійно розвивали”, – заохочує він.

“З вірою ми сьогодні прийшли до церкви. З тою самою вірою кладемо на себе знак святого хреста. З вірою  ми молимося, сповідаємося і причащаємося. З вірою прощаємо нашого ближнього”, – додав львівський Митрополит. 

“Тому дякуймо Богові за великий дар віри, який Він вклав у наше серце і стараймося цей скарб віри використати на добро нашої душі”, – закликав Митрополит Ігор.