Екуменічна Панахида відбулася сьогодні на місці колишнього концтабору «Шталаг-328».ФОТО

Сьогодні в День пам’яті та примирення спільною молитвою та покладанням квітів вшанували полеглих в роки Другої світової війни, загиблих учасників національно-визвольної боротьби.  До молитви долучилися духовенство різних конфесій, представники міської та обласної влади, військові та активна громадськість.

Опісля молитви та покладання квітів, присутні стали учасниками акції “Країна пам’яті», під час якої розмістили симолічні маки на карті України, створеній із маскувальної сітки, яку використовують сучасні воїни,які боронять цілісність нашої держави на східних теренах.

“Якщо країна не знає минулого, то у неї немає майбутнього. У Академії сухопутних військ, ми виховуємо курсантів і на традиціях і на знаннях історії. Щоб вони знали нащадками яких Героїв вони є і щоб цю історичну лінію вони продовжували. 8 травня весь світ відзначає цю пам ’ятну дату і ми як захисники України також долучаємося. Друга Світова війна – так чи інакше стосується кожного українця, вона так чи інакше кожного зачепила. І ці маки, які ми сьогодні розмістили на “Карті пам’яті ” – символізують, що ми вшановуємо полеглих” – розповів заступник начальника прес-служби Національної Академії сухопутних військ, підполковник Віталій Рудковський.