Фільм “Небеса реальні”: а ви готові повірити?

heaven-is-for-realДрама «Небеса реальні» («Heaven Is for Real», 2014 р.) – це надзвичайно зворушлива історія, заснована на реальних подіях.

Американський режисер Рендал Уоллес втілив на екрані дивовижну історію. В центрі сюжету – життя протестантського священика та його родини. Головний герой – віруюча людина, яка із натхненням читає свої проповіді. До речі, ці проповіді люди приїжджають послухати навіть із інших міст. У нього чудова родина: любляча дружина та двійко маленьких дітей.

Чотирирічний син пастора – дуже розумний хлопчина. Проте, одного дня він захворів і мало не помер. Вийшовши з коми, хлопчик стверджує, що був у раю. Проте, батьки не відразу йому повірили. Психологи  наполягали на тому, що його  спогади спричинені великою уявою.

Та дитина розповіла факти, про які ніде більше не могла дізнатися. Також малюк стверджував, що бачив Ісуса Христа, свою сестричку, яка померла при пологах, а ще – що йому співали ангели.

Думаю, цей світлий та добрий кінофільм буде цікавий для людей, які у певний момент свого життя майже впали у депресію або втратили віру. Це фільм про те, що небеса реальні – варто тільки в це повірити. І так само, як квітка може прорости крізь асфальт, любов ладна подолати темряву і порожнечу.

Приємного перегляду!

Лідія Батіг