Глава УГКЦ освятив помешкання для переселенців у Брюховичах

6 грудня 2022 року у Брюховичах відбулося освячення Open Knights – помешкання для внутрішньо переміщених осіб, відремонтованого за підтримки організації «Лицарі Колумба». Освятив модульний мікрорайон для переселенців Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Про це повідомляє сайт УГКЦ.

Відкриття помешкання для ВПО відвідав і очільник католицького ордену «Лицарі Колумба» Найвищий Лицар Патрик Келлі під час дводенного візиту до Львова в рамках відвідин України. 

Долучився до відкриття єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир і  духовенство.

Блаженніший Святослав  зазначив, що Українська греко-католицька церква змогла відремонтувати й відкрити цей будинок завдяки допомозі лицарів Колумба, подякував добродіям і зазначив, що великою радістю є допомогти переселенцям, зокрема й сім’ї з Бахмута, що перебуває у Брюховичах у їхній потребі. «Сподіваємося, що вам тут буде добре, тепло, затишно. Ми хочемо творити тут простір надії. І так хочемо, щоб одного дня кожен із вас зміг повернутися додому», — наголосив Глава УГКЦ.

Патрик Келлі подякував Блаженнішому Святославу за запрошення до цього дому і поділився враженнями від візиту до України.

«Ми побачили людей, наповнених великою мужністю, витривалістю, а також проблиски надії. У розмовах відчувалося побоювання, що Захід залишить Україну наодинці і сконцентрується на інших проблемах. Тому я сьогодні тут, аби від імені всіх братів-лицарів запевнити вас, що ми разом із вами і не забудемо про вас. Ми поділяємо тривогу, яку ви переживаєте», — сказав очільник лицарів Колумба.

На закінчення у знак вдячності та солідарності Патрик Келлі роздав усім мешканцям дому подарунки.

Нагадаємо, цього тижня Україну відвідав очільник католицького ордену «Лицарі Колумба» Патрик Келлі. Цей візит є виразом підтримки українських Лицарів Колумба та українського народу, жестом пильної уважності до потреб та братньої допомоги.