Глава УГКЦ про ситуацію довкола евакуації українців з Китаю: «Не так небезпечним є коронавірус, як вірус зневаги ближнього»

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звернувся до української громадськості з приводу ситуації довкола реакції людей щодо евакуації українців з Уханя, охопленого епідемією коронавірусу.

«Мені дуже боляче чути про спротив громадян України щодо повернення наших співвітчизників, які опинилися в зоні небезпеки сучасного коронавірусу в Китаї. Така реакція людей є зовсім нехристиянською», ‒ зазначив Блаженніший Святослав. 

«З одного боку можна зрозуміти, що людьми керує страх бути інфікованими, бо сучасні засоби безпеки, які пропонує медична система України є ненадійними. Для того, щоб перебороти людський страх бракує відчуття людяності і чесноти християнської любові до ближнього. Не так небезпечним є коронавірус, як вірус ненависті і зневаги до людини. Якщо коронавірус можна побороти різними медичними засобами, то від вірусу ненависті нас може захистити лише сила любові», ‒ сказав Глава УГКЦ.

У своєму зверненні Предстоятель УГКЦ закликав органи державної влади забезпечити українську громадськість і тих, хто повертається з Китаю усіма необхідними засобами безпеки.

«Прошу всіх людей, які називають себе християнами, утриматися від усякого виміру ненависті і не чинити перешкод для повернення до своїх рідних домівок синів і дочок України», ‒ закликав Глава УГКЦ.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ