Глава УГКЦ відзначив Грамотою БФ “Реновабіс” з нагоди 25-річчя заснування

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відзначив Грамотою о. д-ра Крістіана Гартла, керівника Благодійного фонду Католицької Церкви в Німеччині «Реновабіс» для допомоги людям у Східній і Центральній Європі з нагоди 25-річчя заснування «Реновабіс».

235


 У тексті Грамоти Предстоятель Церкви від себе та від імені Синоду Єпископів УГКЦ висловив глибоку вдячність за багаторічну і плідну діяльність цієї організації.

«Насамперед складаємо сьогодні вдячність Німецькій єпископській конференції, яка чверть століття тому покликала «Реновабіс» до життя. Усвідомлюючи потребу і важливість підтримати вірних Католицької Церкви і взагалі християн, які в минулому столітті зазнали важких утисків і переслідувань від комуністичного режиму, владики вирішили створити благодійну організацію», – мовиться у тексті нагороди.

Окремою Грамотою з цієї нагоди Глава УГКЦ відзначив високоповажного пана Йоахіма Зауера. «Ваша багаторічна праця в «Реновабісі» принесла чималі плоди. Виявляючи братерську любов до України, ви зробили для неї багато добра і справді стали одним із нас. Через свої часті візити, підтримку наших проектів і щиру дружбу ви показуєте, що доля нашої Церкви і українського народу є для вас близькою і важливою», – сказано в Грамоті.

За матеріалами: Департаменту інформації УГКЦ