“Горіховий дім” у Львові запрошує на свій День народження

pekarnjaУ середу, 16 серпня 2017 року, єдиний у Львові Центр для жінок, які перебувають у кризових обставинах — “Горіховий дім” святкуватиме День народження.

Сім років тому, у серпні 2010 року жіночий центр відкрив свої двері для жінок, які опинилися без даху над головою. За шість років діяльності його клієнтками стали більше 90 жінок, 80% із них — змогли розпочати нове життя.

Щороку мешканки центру святкували цю символічну дату, як початок відліку свого нового життя. І хоча зараз центр тимчасово припинив свою діяльність, жінки вирішили не переривати цієї традиції, зібратися знову і запрошують на символічне святкування 7-ї річниці “Горіхового дому”.

Event_Горіховий-дімУ програмі свята — лекція від проректора УКУ Софії Опацької “Три уроки успіху від Софії Опацької: чому помилятися нестрашно?”.

Як перетворити поразку на ще один шанс, конкурентну перевагу в особистому житті, бізнесі, кар’єрі? Про це пропонуємо поговорити з Софією Опацькою, проректором Українського католицького університету, деканом Львівської бізнес-школи УКУ. Софія з радістю погодилася поділитися своїми управлінськими висновками на дні народженні Горіхового дому, усі зібрані кошти під час події будуть скеровані на ремонт жіночого центру “Горіховий дім”.

Тези зустрічі:

— Чому наші невдачі є не менш важливими, за наші перемоги?

— Як помилятися правильно?

— Невдача як можливість: шанс на переосмислення і навчання, щоб спробувати знову .

В рамках святкування також відбуватиметься знайомство з колишніми мешканками жіночого центру та вечірка.

Час: 16 серпня, початок о 18:00, welcome drink – 17:30.

Місце: вул. Личаківська, 90, м. Львів, подвір’я майбутнього жіночого центру “Горіховий дім”.

Вартість – 300 гривень. Усі зібрані кошти скерують на ремонт єдиного у Західній Україні центру для жінок, які опинилися у кризовій ситуації.

Джерело: ДивенCвіт