Хор «Теотокос» запрошує на родинну коляду

11 січня 2023 року виповнюється 22 роки з часу заснування молодіжного камерного хору «Теотокос» храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у Львові. З цієї нагоди хористи запрошують військовослужбовців та членів їхніх сімей, парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці, а також усіх львів’ян та гостей міста на вечір колядок.
 
Хор «Теотокос» у 2001 році створив Ярослав Заміщак – свого часу – художній керівник та диригент хору Львівської духовної семінарії Святого Духа (УГКЦ), пізніше –  головниий адміністратор Львівської обласної філармонії. Після його відходу до вічності у храмі Різдва Пресвятої Богородиці було організовано фестиваль його пам’яті під назвою «Летіла птаха», учасником якого у 2017-2022 роках був і хор «Теотокос».
 
У репертуарі хору – численні богослуження, колядки та народні пісні. Колектив єднається в спільній молитві, прощах, святкуваннях, реколекціях, поїздках та екскурсіях. Хор має в своєму доробку концертні тури як містами України, так і поїздки до країн Європи (Польща, Сербія, Хорватія, Австрія). У грудні 2022 року, зокрема, було організовано творчу поїздку «Колядуємо для України і з Україною в серці» в країнах Європи (Хорватія, Австрія, Польща) з метою забезпечення популяризації України в Європі та поглиблення знання зарубіжної аудиторії про українську культурну спадщину та презентації нашої країни на міжнародному рівні в період, коли наша держава зазнає військового нападу.
 
Вечір колядок молодіжного камерного хору «Теотокос» відбудеться 15 січня 2023 року (неділя) о 20:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці (майдан святого Івана Павла ІІ папи Римського, 1, Львів).