Храм на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця» відзначив престольне свято (Фоторепортаж)

IMG_8913У четвер, 31 серпня 2017 року, у храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця» УПЦ КП відбулась урочиста Літургія з нагоди п’ятнадцятиріччя засування парафії та будівництва храму.

IMG_8936

Богослужіння очолив Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій, який привітав парафіян зі святом та нагородив настоятеля храму Володимира Бачинського хрестом і грамотою Патріарха Філарета.

IMG_8951

«Церква ікони Пресвятої Богородиці «Всецариці» є особливим місцем, адже сюди парафіяни приходять молитись до образу, привезеного з Афону. Завдяки старанням отця Володимира львівська святиня стала дуже відомою − вже не одна людина запитувала мене про цей храм», − наголосив Владика Димитрій.IMG_8922

Після богослужіння Митрополит Димитрій та духовенство проспівали величання іконі, Преосвященний Владика прочитав молитву до Пресвятої Богородиці «Всецариці». Урочиста Літургія завершилась мируванням.

IMG_8980

«Маємо сьогодні велику радість, бо зустрічаємо наш престольний празник у сімейному колі – разом із духовним батьком владикою Дмитрієм, священиками та парафіянами. Я радію з того, що тут, біля ікони Божої Матері Всецариці, дійсно творяться дива. І виникає таке велике відчуття радості, немовби Божа Матір присутня серед нас», − привітав усіх присутніх настоятель храму, митрофорний протоієрей Володимир Бачинський.

Текст і світлини Марії Ревер