Храм Всіх Святих Українського народу у м. Львові відзначає престольне свято

ArticleImages_47344_vsix_sviatyxУ четверту неділю по Зісланні Святого Духа Українська греко-католицька Церква відзначає празник Всіх Святих Українського народу. Таких Святих є дуже багато, серед них – святі рівноапостольні великі князі і просвітителі української землі Володимир та Ольга, засновники українського монашества преподобні Антоній і Феодосій, світочі побожності, миру, смирення, справедливості та непротивлення злу страдники Борис і Гліб, подвижник церковного єднання священномученик Йосафат, преподобна Йосафата (Гордашевська) а також інші численні ісповідники віри та священномученики українського народу.

xram_photoУ Львові храмове свято в цей День відзначає Церква Всіх Святих Українського народу (вул. Симона Петлюри, 32), що знаходиться на перетині вулиць Симона Петлюри та Олени Кульчицької. Настоятель храму – о. Володимир Ольшанецький.

Це доволі новий храм. Перше богослужіння в ньому було проведено 9 липня 2006 року. Збудовано його за проектом архітектора Лариси Скорик. Перший камінь було закладено та освячено влітку 1993 року. Спочатку на тому місці постала каплиця, а з 1996 року розпочалось будівництво церкви. Наприкінці 2009 — початку 2010 було встановлено іконостас, автором якого став студент IV курсу кафедри сакрального мистецтва Львівської академії мистецтв А. Сивак.

546927_437927086320943_14406761_nПід час отримання почесної відзнаки «Золоті Герби міста Львова» у серпні 2013 року о. Володимир Ольшанецький розповів про особливості храму Всіх Святих Українського народу: «Хоча це один з нових храмів, але я сподіваюся, він йтиме поряд зі старовинними. В нас також буде багато відвідувачів, тому що його архітектура досить незвичайна, новітня. Так у храмі аж чотирнадцять куполів».

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає парафіян та настоятеля храму Всіх Святих Українського народу із престольним празником. Бажаємо Божого благословення, наснаги до розбудови храму і парохії, хай заступництво всіх святих українського народу пошле мир і спокій вашим родинам та усій нашій державі.

Для мирян парафії розклад Богослужінь на 06 липня – день вшанування пам’яті Всіх Святих Українського народу

07:00 – Божественна Літургія

9:00 – Божественна Літургія

11:00 – Святкова Божественна Літургія

13:00 – Божественна Літургія

18:00 – Божественна Літургія