Храм Всіх Святих Українського Народу у м. Львові відзначить престольне свято

ArticleImages_47344_vsix_sviatyxУ четверту неділю по Зісланні Святого Духа Українська Греко-Католицька Церква відзначає празник Всіх Святих Українського народу. Таких Святих є дуже багато, серед них – святі рівноапостольні великі князі і просвітителі української землі Володимир та Ольга, засновники українського монашества преподобні Антоній і Феодосій, світочі побожності, миру, смирення, справедливості та непротивлення злу страдники Борис і Гліб, подвижник церковного єднання священномученик Йосафат, преподобна Йосафата (Гордашевська) а також інші численні ісповідники віри та священномученики українського народу.

Це доволі новий храм. Перше богослужіння в ньому було проведено 9 липня 2006 року. Збудовано його за проектом архітектора Лариси Скорик. Перший камінь було закладено та освячено влітку 1993 року. Спочатку на тому місці постала каплиця, а з 1996 року розпочалось будівництво церкви. Наприкінці 2009 — початку 2010 було встановлено іконостас, автором якого став студент IV курсу кафедри сакрального мистецтва Львівської академії мистецтв А. Сивак.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає парафіян та настоятеля храму Всіх Святих Українського народу із престольним празником. Бажаємо Божого благословення, наснаги до розбудови храму і парохії, хай заступництво всіх святих українського народу пошле мир і спокій вашим родинам та усій нашій державі.

Для мирян парафії розклад Богослужінь на 2 липня – День вшанування пам’яті Всіх Святих Українського Народу

11:00 – Божественна Літургія;

12:45 – Святковий обід (трапезний зал під храмом);

16:30 – Подячний молебень;

18:00 – Духовний концерт (на алеї біля храму).