Християнська Євангельська Церква “Гефсиманія” відзначила 25-річчя

У перший день, 6 квітня ,відзначення заходів,  у храмі Церкви «Гефсиманія» проводилась спільна конференція Євангельських церков Західного регіону, де проповідував Єпископ Віталій Вознюк, пастор Церкви Еммануїл» Київ.

У другій урочистій частині конференції відбулось рукопокладення дияконів та пастора Львівської Церкви «Божий Покров»
Молитви і слова вітання Церкві «Гефсиманія», старшому пастору Валерію Павловичу Марченку сказали Єпископ Віталій Вознюк, Єпископ Тернопільської області пастор Василь Дідушин, пастор Володимир Файфер, пастора Львова та Львівської області.


У другій половині конференції виступив із словом про «Мистецтво спілкування в сім’ї- як знаходити вихід з кризових ситуацій у сімї» провідний український фахівець із питань сім’ї та сімейних стосунків, доктор філософських наук, співавтор законопроектів у галузі державної сімейної політики, засновник фонду «Сім’я», автор і організатор курсу підготовки до подружнього життя п. Адріан Буковинський.

У неділю 7.04.2019  на святковому богослужінні  Єпископ Віталій Андрущакевич, пастор Церкви «Добра Новина» м. Дрогобич, мав слово про Вечерю Господню(Причастя) і провів Причастя для всієї Церкви.

На закінчення Урочистого Богослужіння старший пастор Церкви «ГЕФСИМАНІЯ» Валерій Павлович Марченко звершив молитву подяки Господу за 25 років ведення і захисту Церкви «ГЕФСИМАНІЇ» і щиро подякував гостям за вітання і за можиливість разом служити Господу у Львові.