Ігумен Кіпріан: “За 2 доби ми здивували світ: вірою, силою, єдністю, жертовністю”

За дві останні доби ми здивували світ.
Вірою. Силою. Єдністю. Жертовністю.
Ми здивували орду орків. Яскравістю свого внутрішнього світла, вогнем наших сердець. Їм цього ніколи не зрозуміти. Бо що спільного між темрявою і світлом? Що спільного між Богом і дияволом? І ми обов’язково переможемо, бо добро завжди перемагає зло. Найменший вогник свічки проганяє навколо найгустішу темряву.
Наша найбільша сила – це світло наших сердець, яке додає міцності і витривалості нашим тілам, а душам – впевненості і стійкості. Будьмо єдиними! Будьмо справедливими! Нехай кожен із нас служить Божій справедливості так, як може. Хто може тримати зброю – борись! Хто може допомагати – допомагай! Хто може лиш молитись – молись!
Пам’ятаймо, що кожне наше слово, кожна наша думка, кожна наша молитва – це потік енергії. Чи може темрява прогнати темряву? Ні! Вона лише підсилить її. Тому слухаймось Христа і не проклинаймо ворога. Не проклинаймо того маленького переляканого закомплексованого володі, який глибоко сидить у підсвідомості путіна. Його серце і серця його оточення давно наповнені темрявою. Тож наші прокляття і бажання зла роблять його ще темнішим, а через нього і всіх його слуг. Він давно прокляв себе сам і забезпечив собі місце у найтемніших задвірках пекла.
Концентруймо свої духовні сили, свою постійну молитву до світла і добра і скеровуймо її нашим воїнам. Підсилюймо їхній вогонь своїм вогнем. Це буде набагато дієвішим. Пам’ятаймо, що у символі нашої віри ми називаємо Ісуса Христа Світлом від Світла. Будьмо і ми творцями небаченого світла, небаченого вогню, який наганятиме паніку, страх, розпач на ворога. Щоб він, прийшовши до нас однією дорогою, втікав від нас десятьма дорогами.
Світло в темряві засяяло і темрява не огорнула його. Ці євангельські слова також можуть бути про нас сьогодні! Нехай невпинним потоком молитва віри, добра, світла, Божої енергії через нас, воїнів духовних, наповнює і огортає невидимим щитом воїнів на полі бою, а всі полеглі ангели світла закриють небо від ворога, якщо цього не хоче зробити видимий світ.