Історія Львова. Трилогія: львів’ян запрошують на три унікальні екскурсії

30 квітня розпочинається цикл екскурсій середмістям Львова, що розкажуть часи заснування, найважливіші історичні віхи та святині міста. На три авторські екскурсії львів’ян та гостей міста запрошує львівський екскурсовод, історик-медієвіст Денис Булавін.
 
За словами автора, ці зустрічі – певна «програма-мінімум» для того, щоб розпочати дослідження власної історії Львова. «Після світлого Великодня запрошую відкрити для себе рідну, українську історію Львова: від самих початків – до нашого часу! Три неділі – три екскурсії, які ідеально доповнюють одна одну! Всі пазлики складуться, всі загадки будуть розгадані! Зараз ідеальний час відкрити для себе історію Львова!» – підкреслює екскурсовод.
 
Екскурсії відбудуться у три наступні неділі:
 
30 квітня 2023 року
 
7 травня 2023 року
14 травня 2023 року
«Цікаво, що символом кожного з цих періодів є Храм, який був серцем української громади, навколо якого гуртувалося життя наших предків! Спочатку – княжа церква Святого Миколая, потім міська ренесансна Успенська церква, і нарешті – бароковий Собор Святого Юра! Про маловідомі факти з історії цих церков та їх особливості ми також обов’язково поговоримо!» – зазначає Денис Булавін
 
Подробиці щодо кожної екскурсії – за посиланнями
 
Екскурсії публікуються в телеграм-чаті автора https://t.me/galitzianer
А історичні тексти – на каналі https://t.me/galitzianer1189