Капелан Львівської міської ради: Те, що ми зробимо для військових, буде рівно ж і для Бога

Капелан Львівської міської ради о. Андрій Сіданич закликав депутатів прийняти «правильні рішення» для підтримки військових та їхніх сімей. Він наголосив, що відчути справжню радість Різдва можна лише роблячи добро іншим людям.

Традиційно священник звернувся до присутніх під час відкриття пленарного засідання Львівської міської ради 14 грудня, у четвер.

«Знаю, що сьогодні ми стоїмо вже на порозі нового року. І є певні важливі питання, які кожен з вас має вирішити для того, щоб наступний рік ми прожили справді з думкою про, перш за все, наше світле майбутнє. І сьогодні я хотів би сказати, що ми всі ми маємо думати про наше військо. Як військовий капелан знаю, що є дуже багато важливих питань, які ви сьогодні маєте вирішити на підтримку наших воїнів, також на підтримку сімей наших військових, ветеранів, сімей поранених воїнів, і прошу, щоб кожен прислухався до свого сумління, аби прийняти правильні рішення, щоби ми підтримували свою армію, думали про наступний рік не лишень, що хтось має нам допомогти – але максимально щоб ми зробили і дали від себе. Будьте певні, що це дуже важливо для наших воїнів», — сказав о. Андрій Сіданич.

Також капелан нагадав депутатам про прийдешнє Різдво Христове. Священник порівняв прихід Бога у світ з долею українських мігрантів, які стали вигнанцями зі своїх домівок через війну. Водночас він закликав кожного залишати своє серце відкритим для Бога, але робити це в практичний спосіб.  

«І тому оті кроки, які ми робимо в нашому житті для добра, для того, щоби дати можливість Богові працювати серед нас – все також залежить від наших сердець, від наших кроків, від наших вчинків, які ми можемо робити заради добра іншим людям. І будьмо певні, що попри все, що буде в часі війни вже другий рік поспіль, ми все ж таки зможемо відчути радість Різдва разом з Богом і разом з думкою про наших військових. Будьмо певні, що кроки, які ми зараз зробимо для них, це буде рівно ж і для Бога», — завершив своє слово о. Андрій Сіданич.

Нагадаємо, що греко-католицький священник Андрій Сіданич розпочав своє капеланське служіння у Львівській міській раді 28 вересня 2023 року. Водночас священик є заступником настоятеля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ у Львові. Військовому капеланському служінню він присвятив 12 років.

Також читайте: О. Андрій Корчагін: «Моя функція — бути голосом сумління для тих людей, які очолюють Львівщину»