Капелани взяли участь у святкуванні Дня десантника

wide_08-024 У вівторок, 2 серпня 2016 р. у 80-й окремій аеромобільній бригаді ЗСУ відбулися урочистості з нагоди Дня високомобільних десантних військ.

 На святкування прибули ветерани, родичі військових та друзі, представники влади, духовенства й громадськості. Зокрема, в урочистих заходах взяв участь о. Мирон Горбовий, капелан Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (УГКЦ).

 Святкування розпочалися з ушанування полеглих десантників, які віддали життя за Україну. Полеглих бійців бригади вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятної стели, на якій викарбувані прізвища усіх «крилатих піхотинців» бригади, полеглих у боях за Україну на Донбасі. Молитву очолив о. Всеволод Семененко, душпастир Гарнізонного храму, у співслужінні отця-диякона Тараса Зуба, військового капелана.

 Після цього відбулося нагородження особового складу та ветеранів бригади-учасників бойових дій. На завершення капелани помолилися молебень та благословили захисників Вітчизни свяченою водою.

Джерело: «CREDO».

Фото: «Капеланство. INFO».