Керівники культурних установ Львова просять передати колишній інтернат Центру Опіки Сиріт

Керівництво культурних установ Львова звернулось до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та голови Львівської ОДА Олега Синютки із проханням передати Центру Опіки Сиріт  УГКЦ будівлю на вулиці Короленка 7.

22

Відповідний лист-звернення із підписами 32-х директорів шкіл, музеїв та народних домів передали у п’ятницю, 8 лютого. Про це повідомив голова Центру Опіки Сиріт о. Роман Прокопець.

Серед тих, хто підписав звернення – директори львівських народних домів, шкіл мистецтв, музеїв, театрів, тощо. Зокрема директор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса – Микола Береза,  директор Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького Роман Назаровець, директор Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія терору” – Ольга Гончар та інші.

“Ми, керівники, культурних інституцій Львова, звертаємося з проханням підтримати Центр Опіки Сиріт. Висловлюємо колективне прохання передати у власність територіальної громади Львова для подальшого розміщення там “Центру Опіки Сиріт” та розгортання діяльності на засадах благодійності та милосердя, йдеться у тексті звернення.

Джерело: Захід. нет