Кобзарська Традиція: львів’ян запрошують на особливий сольний концерт Тараса Компаніченка

У рамках проєкту «САД Божественних Пісень. Сковорода» Театрального Центру «Слово і голос» завтра у Львові відбудеться сольний концерт Тараса Компаніченка з циклу «Дух Свободи чи De Libertate».

«Звучатимуть пісні Григорія Сковороди з “Саду Божественних пісень”, пісні його епохи, його сучасників та вчителів, а також ті, що йому приписуються», – зазначають організатори.

Тарас Компаніченко – кобзар, бандурист, лірник, поет і композитор, громадський діяч. Народний артист України. Засновник і лідер гурту давньої музики «Хорея Козацька». Зараз – воїн ЗСУ.

Багато років досліджує та виконує давню українську музику – думи, старовинні канти, запорозькі пісні, духовні псальми, лицарські пісні, відродив та продовжує сучасну українську кобзарську традицію – створює новітні епічні, музично-поетичні твори, виконує їх на кобзі, старосвітській бандурі, лірі.

У червні 2022 року Тараса Компаніченка нагородили медаллю «Відвага та вірогідність» – престижною нагородою Фонду «Польща – великий проєкт».

Сольний концерт Тараса Компаніченка відбудеться 28 січня 2023 року о 17:00 годині, в Театральному Центрі «Слово і голос» (вул. Городоцька, 38).

Квитки: 200 грн
https://bit.ly/3XAPxwq