«Коли війна лікує»: команда сайту «Духовна велич Львова» видала посібник для військовослужбовців та ветеранів АТО-ООС

Впродовж червня-липня 2021 року команда авторів сайту «Духовна велич Львова» працювала над розробкою та впорядкуванням електронного посібника «Коли війна лікує». Посібник виконано у рамках проєкту «Духовно-психологічна реабілітація військовослужбовців у межах пандемії COVID-19», який є переможцем конкурсу «Зробимо Львів кращим» управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Варто зазначити, що наш проект складався з двох частин. Першою з них був лекторій для військовослужбовців та ветеранів АТО-ООС у Свято-Преображенському монастирі сестер-василіянок у селі Береги, а одним із партнерів заходу був Центр військового капеланства ЛА УГКЦ. Впродовж 28-30 травня 2021 року учасники зустрічі мали нагоду послухати доповіді військових капеланів, психологів, державних службовців, рекрутерів, волонтерів про те, як віднайти себе у цей непростий час пандемії, як відшукати у собі духовний баланс та рівновагу.

Сам посібник ділимо на 3 розділи: «Духовна порадня», «Психологічна порадня», «Соціальна порадня».

«Журналісти сайту «Духовна велич Львова» ось вже протягом семи років у сегменті релігійних проблем пишуть про війну. Очевидно, що ми не можемо не писати про цей вимір, адже бойові фронти проходять не лише уздовж східних кордонів нашої держави. Кожен із них проходить крізь серця українців, бо кожна сльоза матері, кожне передчасно.

Обірване життя не може не хвилювати наших думок, не може бути банальною статистикою. У цьому посібнику ви знайдете підбірку матеріалів, які ми вирішили виділити як синтез семирічної роботи. Окрім того, ви знайдете для себе чудові поради, як подолати депресію, знайти внутрішню гармонію, позбутися болю втрати, особливо зважаючи на пандемію COVID-19», – зазначено у вступному слові видання.

Команда ресурсу висловлює вдячність управлінню соціального захисту ЛМР за надану можливість оприлюднити посібник, а також Центру військового капеланства ЛА УГКЦ та Львівському центру надання послуг учасникам бойових дій за допомогу та підтримку у проекті.

Електронний посібник є у вільному доступі на сайті «Духовна велич Львова» за посиланням  umh-100