Коляда на Святоюрській горі (ФОТО)

d253940ae71a7c9995da11bb680028fcУ недільний вечір 15 січня 2017 року Божого парафіяни та гості Архикатедрального Собору Святого Юра УГКЦ мали чудову нагоду знову пережити особливу містерію Різдва через вечір коляди на Святоюрській горі.

Розпочався святковий вечір виступом дитячого вертепу з Херсону, а потім колядував Молодіжний хор Архикатедрального Собору Святого Юра.

У програмі вечора хористи виконали різноманітні твори різдвяної тематики: створили таємничу атмосферу Богослуження через спів Литійної стихири Різдва та частин Різдвяної Утрені, відтворили настрій приходу колядників у відомих колядах «Нова радість стала», «Радість нам ся явила», «Бог ся рождає», виконали давні коляди та цілком сучасні твори.

Особливістю вечора стали яскраві привітання від дітей – віншували Максим, Софія та Захар Ковальчуки, Марічка та Анна Качуняки і Марко та Надія Дроздяки.

Побував на різдвяному концерті і Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Він звернувся із подякою до хористів, віншувальників та духівників Святоюрської молоді за гарну коляду та уділив присутнім Архиєрейське благословення.

Джерело: “УГКЦ. Архикатедральний собор св. Юра”.