Колишній капелан Львівської міської ради розпочав служіння в США

Колишній капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк офіційно розпочав служіння в єпархії Святого Миколая Української католицької церкви в штаті Іллінойс, США.

Повідомлення про це з’явилось в середу, 20 вересня, на сторінці єпархії у Facebook.

Йдеться про те, що  о.Павло Дроздяк отримав з рук правлячого архієрея єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго Венедикта (Алексійчука) «хрест на знак приналежності до єпархії».

Також зазначається, що «Єпископ Венедикт привітав о. Павла Дроздяка». «О. Павло приїхав з України служити в нашу Свято-Миколаївську єпархію… Аксіос!»

23 серпня 2023 року міський голова Львова Андрій Садовий подякував отцю Павлові Дроздяку за служіння та від громади вручив йому відзнаку «Золотий Герб міста Львова»

Нагадаємо, що 23 серпня 2023 року, в День Державного Прапора України, отець Павло Дроздяк, багатолітній капелан Львівської міської ради, на завершення свого служіння в стінах міськради востаннє звернувся до депутатів та відкрив сесію ЛМР молитвою і благословенням. В подяку за понад десятилітнє служіння капелан одержав з рук львівського міського голови відзнаку «Золотий Герб міста Львова».