Колисковою та співом “Христос Воскрес”: Львів провів в останню дорогу воїна Артемія Димида

Сьогодні, 21 червня 2022 року Львів провів в останню дорогу сина  відомого священника УГКЦ о. Михайла Димида та іконописиці Іванни Димид – Артемія, який загинув, боронячи України. На момент початку широкомасштабної війни,  Герой перебував у США, однак, маючи військовий досвід з 2014, повернувся до України, аби відстоювати  її свободу.

Очолив чин похорону єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний Владика Володимир у співслужінні із численним духовенством. Єпископ закцентував на словах вдячності родині Димид і на тому, що найкращим вшануванням пам’яті Артемія буде наша молитва і продовження щоденної боротьби.

До присутніх також звернувся батько Артемія священник Михайло Димид. Він підкреслив, що серцем християнства є віра у Воскресіння, у те, що у Бога всі живі. На його думку, заради України не шкода віддати і своє життя, адже віримо у вічність у те, що земний шлях це не кінець, але лише новий початок.

До глибини душі розчулила усіх, хто прийшов попрощатися із загиблим Героєм, його мама Іванна Димид, яка заспівала для сина останню колискову, а потім відразу “Христос Воскрес”. І у сумний і трагічний день похорону, у Гарнізонному храмі лунала найсвітліша Пасхальна благовість. 

Долучилися до прощання  учасники ПЛАСТУ, рідні, усі хто знав і не знав Героя, представники влади різних рівнів, зокрема Львівський міський голова Андрій Садовий та директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.

Світлини Наталі Стареправо