Львів попрощався з Андрієм Соколенком – новітнім Героєм (Фото)

DSC_9617Сьогодні, 20 травня, відбувся похорон Андрія Соколенка, який загинув під Попасною у машині, що підірвалась на фугасі. Заупокійна Літургія відбулася у Гарнізонному храмі св. ап. Петра та Павла. Поховали новітнього Героя на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №67. У загиблого залишилась дружина та дочка 15-ти років.

«Сьогодні він вже разом зі своїм товаришем генералом Кульчицьким, з яким вони дружили. Він віддав своє життя, щоб ми жили. Ми не можемо зрозуміти, чому так стається, що кращі відходять. Можливо, тому, що вони кращі, що вони захищають нас. Вони у свої груди приймають кулі, снаряди. Але рятують життя сотні і тисячі людей. Його слава буде на віки. Він – офіцер і він знав, що таке честь. Він загинув як воїн, рятуючи рідну землю. Вічна слава українському Герою», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, в районі Попасної на фугасі підірвалось 5 осіб, які їхали в машині. З них:

– Андрій Соколенко – львів’янин, загинув. Полковник Національної Гвардії України, заступник командира бригади з тилу Нацгвардії України. 31.08.73 року народження. Перебував у зоні АТО з перших днів, вже майже 1 рік. Це мала бути вже 4-та його ротація.
– Володимир Боднар – волонтер «Варти-1», львів’янин, загинув.
– Іван Попіль – військовий зі Самбора, загинув.
– Андрій Романчак – львів’янин, волонтер, живий. Зараз перебуває в лікарні.
– місцевий волонтер з Луганської області – загинув.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua