Львів’ян кличуть на різдвяний вертеп-мюзикл

Спільнота Курсійо запрошує на незвичайне різдвяне дійство – вертеп-мюзикл. 
 
Святкова вистава відбудеться у неділю, 15 січня 2023 року, після святої Меси о 16:00 в каплиці Розена (м. Львів, вул. Володимира Винниченка, 30). Вертеп гостям покажуть актори-аматори зі спільноти Курсійо (м. Львів).
 

Курсійо – це церковний рух, що, завдяки власному методу, робить можливим особистий досвід переживання та співжиття з християнськими засадами, допомагає кожній особі відкрити і реалізувати власне покликання і сприяє створенню християнських осередків, які наповнюють своє оточення євангельським духом, через дружбу.

Слуга Божий Едуардо Беннін, мирянин, заснував рух Курсійо у 40-их роках на Майорці, в Іспанії, разом із маленькою групкою мирянських лідерів, о. Себастіаном Ґайа, і тодішнім єпископом Майорки, монсеньйором Хуаном Ервасом.

Основна діяльність руху полягає в тому, щоб організувати під час року формаційні уроки для тих мирян, які хочуть працювати на командах, що ведуть триденне Курсійо; проводити триденне Курсійо (зазвичай реколекції з вечора четверга до вечора неділі) для молоді і дорослих регулярно під час року, у кількості відповідно до попиту між людьми; підтримувати один одного у новому житті у Христі після Курсійо за допомогою дружби і зустрічей (щотижневих або щомісячних, залежно від можливостей і бажання). У тих зустрічах спільнота обговорює життя побожності, навчання, і апостольської діяльності, як заохочення, щоб краще виконувати дві головні заповіді, «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. І люби свого ближнього, як самого себе (Матвій 22:37-39)».