Львів’ян просять допомогти в облаштуванні парку ім. Івана Павла ІІ

5461a0426d41125cf30e0603a14529da Це буде перший парк духовної культури в Україні. Хресна Дорога буде східнохристиянського обряду, матиме тактильне покриття, тобто буде пристосована до людей з особливими потребами. У парк буде щонайменше 8 входів, а пішохідний бульвар, який буде проходити попри церкву, вестиме до парку. Головний вхід буде розміщений збоку проспекту Червоної Калини. На майбутнє запланували облаштування фонтанчиків, великої дитячої зони з атракціонами, навчальною та спортивною зонами.

 Нагадаємо, проект зі створення парку духовної культури ім. Св. Папи Римського Івана Павла ІІ передбачає комплекс заходів: будівництво за Церквою Катехитичної школи; будівництво за Катехитичною школою Бульвару ім. св. Папи Римського Івана Павла ІІ (ширина – 10 м); облагородження лісопаркової смуги з облаштуванням Хресної дороги (лісопаркова смуга за будівлею Сихівської РА).

 Зокрема, усі охочі зможуть долучитись до проекту, подарувавши парку відпочинкову лавку.

 Як зазначила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк, відповідно до проекту, у парку передбачено встановити 100 лавок. На сьогодні тут вже проклали центральну доріжку – від. вул. Лісної до вул. Хоткевича. Також біля вул. Хоткевича облаштували сходи.

Наступний етап – облаштування освітлення вздовж центральної алеї, встановлення лавок та смітників.

Так, подарувати парку відпочинкові лавки першими зголосилися міський голова Львова Андрій Садовий та секретар ради Анатолій Забарило.

Усім, хто захоче подарувати парку іменні лавки, слід звертатись у відділ комунального господарства Сихівської районної адміністрації, тел.: 254-64-17/15.

Загальна вартість проекту – 50 млн. грн. Термін реалізації проекту – 5 років. Лісопарк має площу 98 га.

За матеріалами: сайт “ЛМР”.